Czesne dla uczniaka

Czesne dla uczniaka

Każde dziecko w Ugandzie marzy o możliwości pójścia do szkoły niestety wiele z nich nie dostaje takiej szansy. Edukacja w Ugandzie jest odpłatna, a rodziców bardzo często nie stać na posłanie swoich pociech, których zazwyczaj jest sporo w rodzinie, do szkoły. Dlatego wyszliśmy z inicjatywą ‘Czesne dla uczniaka’. Dzięki Twojej pomocy te, jakże rządne wiedzy i doświadczeń dzieciaki, będą mogły otrzymać należytą edukację, a co za tym idzie – szansę na przetrwanie i lepszą przyszłość.

Fundacja Agandi wyszukuje dzieci najbardziej potrzebujące, ze slumsów, te które mieszkają na wioskach odciętych od cywilizacji, z rodzin wielodzietnych itd. i z Twoją pomocą wysyła je do szkoły.
Koszt miesięczny wysłania dziecka do szkoły to około 130 zł. To Ty decydujesz jak pomożesz. Możesz opłacić roczne czesne jednorazowo, możesz podzielić wpłatę na semestry, na miesiące lub możesz dokonać jednorazowej wpłaty, która w połączeniu z innymi wyśle kolejne dziecko do szkoły.

Wysokość czesnego zależy od poziomu szkoły (podstawówka, gimnazjum, liceum, collage), od umiejscowienia szkoły, od tego czy jest to szkoła dzienna czy z internatem.

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą pomocy, zgłoś się do nas, o wszystkim opowiemy Ci ze szczegółami 🙂

PAŃSTWOWA SZKOŁA PODSTAWOWA

Hej,

Dziękuję bardzo za zainteresowanie moim projektem 🙂

Projekt CZESNE DLA UCZNIAKA polega na wspieraniu konkretnego dziecka poprzez opłacanie jego czesnego za szkołę. W tej chwili mamy do objęcia pomocą grupę dzieci z naprawdę najuboższych rodzin, które nie mogą do tej szkoły pójść ze względu na brak finansów.
Dzieci te pójdą do państwowych szkół podstawowych dlatego też czesne wynosi tylko ok 120 zł na semestr! Jest to 40zł miesięcznie! To nie dużo, prawda?
Ponieważ dzieciom tym też trzeba zakupić zeszyty, ołówki, buty itd., które również przekraczają możliwości finansowe rodziców, chcemy zapewnić im też taką podstawową wyprawkę!
Dziecko to raz do roku otrzyma nową parę butów, a co semestr pakiet zeszytów i ołówków, temperówkę, gumkę itp.

Przewidujemy 3 opcje płatności :

  1. Miesięczną, 40 zł co miesiąc
  2. Kwartalną, 120 zł co 3 miesiące
  3. Roczną, 480zł raz do roku

W ramach podziękowania zapewniam imię i nazwisko przydzielonego Tobie dziecka, jego zdjęcie, krótką informację na jego temat, list napisany przez Twojego podopiecznego specjalnie dla Ciebie oraz oczywiście regularne aktualizowanie zdjęć i danych
Czy dasz radę wyskubać 40 zł miesięcznie ze swojego portfela?
40 zł miesięcznie to nie tak dużo, a może naprawdę odmienić życie dziecka, które jestem pewna, do końca swojego życia będzie znało i pamiętało Twoje imię i ile dla niego zrobiłeś. Warto??

Jeśli się zdecydujesz na objęcie opieką jedno z tych dzieci, napisz do mnie!
Potrzebny mi będą: Twoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu oraz adres email. (Dane te są potrzebne, abym mogła się z Tobą kontaktować, przesyłać Ci zdjęcia i listy Twojego podopiecznego)

Dziękuję z góry za Wasze zaangażowanie. Wiem, że nas nie zawiedziecie 

Ania
Fundacja Agandi

pl_PLPolish