adopcja serca

Adopcja serca

Pomagać można na wiele sposobów, ale jedną z bardzo szczególnych dla nas form jest Adopcja Serca.
Nasze dzieciaki mają wiele potrzeb, które staramy się zaspokoić jak tylko możemy, ale każde z nich potrzebuje Twojego wsparcia.

Ok, wchodzę w to!

Jeśli jesteś zdecydowany na taką formę pomocy, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Odezwiemy się do Ciebie za kilka dni i przekażemy Ci pod opiekę Twojego podopiecznego oraz dane do wpłat. Miesięczne utrzymanie dziecka zależne jest od jego wieku, stanu zdrowia i wielu innych czynników. Przyjmujemy minimalną kwotę wpłat za 100 zł. Oczywiście nie jest to wystarczająca kwota na całościowe utrzymanie dziecka, ale jest to kwota, która w znacznym już stopniu pomoże w przeżyciu przez miesiąc jednego dziecka. Jeśli maszt taką możliwość i chcesz, zawsze możesz wpłacić więcej, a na pewno dobrze

Na czym to polega?

Po wysłaniu do nas formularza zgłoszeniowego przydzielamy Ci jedną z naszych pociech, która będzie mogła cieszyć się jedzonkiem, pampersami, zabawkami i innymi podstawowymi dobrami, które zapewnimy dzięki Twoim comiesięcznym wpłatom na nasze konto.
Od nas dostaniesz zdjęcie z imieniem, wiekiem oraz możliwymi innymi informacjami na temat Twojego Małego Serduszka.
W ten sposób staniesz się takim Aniołem Stróżem jednego z naszych dzieci 🙂

Czas zobowiązania?

Czas zobowiązania jest bezterminowy. To ty decydujesz jak długo chcesz z nami współpracować. Zdajemy sobie sprawę, że życie przynosi różne scenariusze i może się okazać, że nie możesz już dłużej pomagać. W takiej sytuacji napisz do nas maila i poinformuj nas o swojej rezygnacji i pamiętaj, że zawsze możesz do nas wrócić.

Dodatkowe informacje:

Pamiętaj również, że naszym celem jest przywrócenie dzieci do rodzin bądź znalezienie im nowych. W związku z tym nasi podopieczni w każdej chwili mogą zostać przeniesieni do rodzinnego domu bądź rodziny zastępczej. W takiej sytuacji niezwłocznie poinformujemy Cię o tym i będziesz mógł określić czy zechcesz wspierać kolejne dziecko czy też nie.

Dzieci mogą również być wspierane przez więcej niż jedną osobę/rodzinę. Potrzebna jest nam każda pomoc, każda złotówka.

Jeśli wyślesz nam swoje zdjęcie, zostanie ono umieszczone na naszej tablicy Aniołów Stróżów. W ten sposób dzieci wiedzą, że są tak wspaniałe osoby jak Ty, które nas wspierają i pomagają im mieć dobre życie! 🙂

pl_PLPolish