Czesne dla uczniaka

Czesne dla uczniaka

Każde dziecko w Ugandzie marzy o możliwości pójścia do szkoły niestety wiele z nich nie dostaje takiej szansy. Edukacja w Ugandzie jest odpłatna, a rodziców bardzo często nie stać na posłanie swoich pociech, których zazwyczaj jest sporo w rodzinie, do szkoły. Dlatego wyszliśmy z inicjatywą ‘Czesne dla uczniaka’. Dzięki Twojej pomocy te, jakże rządne wiedzy i doświadczeń dzieciaki, będą mogły otrzymać należytą edukację, a co za tym idzie – szansę na przetrwanie i lepszą przyszłość.

Fundacja Agandi wyszukuje dzieci najbardziej potrzebujące, ze slumsów, te które mieszkają na wioskach odciętych od cywilizacji, z rodzin wielodzietnych itd. i z Twoją pomocą wysyła je do szkoły.
Koszt miesięczny wysłania dziecka do szkoły to około 130 zł. To Ty decydujesz jak pomożesz. Możesz opłacić roczne czesne jednorazowo, możesz podzielić wpłatę na semestry, na miesiące lub możesz dokonać jednorazowej wpłaty, która w połączeniu z innymi wyśle kolejne dziecko do szkoły.

Wysokość czesnego zależy od poziomu szkoły (podstawówka, gimnazjum, liceum, collage), od umiejscowienia szkoły, od tego czy jest to szkoła dzienna czy z internatem.

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą pomocy, zgłoś się do nas, o wszystkim opowiemy Ci ze szczegółami 🙂